חיפוש
  • Ayelet Mallis Cohen

שימוש חורג ממחסן למשרד-קיבלנו היתר !

עודכן: 25 בנוב׳ 2019

קיבלנו היתר לשימוש חורג ממחסן למשרד ! הישג לא מבוטל בתל אביב.

המשמעות של קבלת ההיתר לשימוש חורג היא השבחה עצומה של הנכס ! רק תעשו את החישוב כמה שכר דירה גובים על משרד בתל אביב, במיקום מרכזי, לעומת שכר דירה על מחסן.

ובנוסף- ללא תשלום קרן חניה, וללא תשלום קרן מקלטים- חסכון רציני של כסף ללקוח.


כל מי שמתעסק בנדל"ן או רוצה להתעסק בנדל"ן יכול ללמוד הרבה מהסיפור של הנכס הזה.


שני אחים קנו דירת מגורים במיקום מרכזי ויקר בתל אביב. בדירה גרה אישה מאוד מבוגרת, עשרות שנים, שרצתה לעבור לבית אבות ולכן החליטה למכור את הדירה. האחים רכשו את הדירה, והפכו אותה לדירת גן יפיפיה. מספר ימים לאחר שסיימו את השיפוץ, הופיעו פקחים של העיריה והודיעו להם שהם לא יכולים לגור בדירה מכיון שזה בכלל מוגדר כמחסן.

ההלם היה רציני, הם הרי רכשו דירה ! וגם שילמו מחיר מלא של דירת מגורים ! יש להם עורך דין שהיה אמור לעשות את כל הבדיקות, אז איך זה יכול להיות ?! כך הם הגיעו אליי.

בבדיקות שעשיתי התברר שפקחי העיריה צודקים, המקום מוגדר כמחסן, וכרגע צריך להמשיך מהנקודה הזו. כמובן שהשאיפה הראשונית היתה לקבל שימוש חורג למגורים, כלומר לשמור על המקום כדירת מגורים.

בשלב הזה, אם מישהו לא מקצועי היה לוקח לידיים את הפרויקט הוא יכול היה להשאיר את הלקוחות במצב שלא יהיה אישור לשימוש חורג למגורים, אך גם לא יהיה אישור לשימוש חורג למשרד (יש משהו פתלתל בתב"ע, ואפשר ליפול על נסיונות להוכיח שהמקום מתאים למגורים, וכך בעצם לפסול אותו משימוש למשרד).

עשינו את כל הבדיקות, והוחלט שלא נוכל לאשר את המקום למגורים ונלך ישר לנתיב של אישור למשרד.

ההשקעה בתהליך השתלמה, והנכס קיבל את ההיתר המיוחל לשימוש חורג למשרד.


אני עומדת לרשותכם, ורצוי לדבר איתי לפני כל צעד משמעותי בתחום הנדל"ן,

מוזמנים להרים טלפון בכל נושא שקשור לנדל"ן, מקרקעין, אדריכלות, תכנון ובניה ועיצוב פנים.

שלכם, אילת מליס כהן, ארכיטקטית 054-4558123


מוזמנים להרשם למידעון שלי, אני לא מציפה אתכם במיילים, אלא שולחת רק מידע חשוב, אז כדאי.

ההרשמה כאן באתר, צד שמאל למעלה.

#איך_בוחרים_אדריכל #טיפים_לתכנון_בית #איךהופכיםמחסןלדירה #מחסןלמשרד #חלוקהשלדירה #פיצול_ליחידות_דיור #ירושתנחלה #חלוקהשלנחלה #קרקעהיסטורית #איך_לבחור_אדריכל

#אדריכלות #עיצובפנים #ארכיטקטורה #אילתמליס #ארכיטקט #שימושחורג #מחסןלדירה #נדלן #פרצלציה #תכנוןערים #תבע #וילה #אדריכל #ארכיטקט #ביתפרטי #שיפוץ #זכויותבניה #תמא38 #שינוישימוש #רישויזמין #היתרבניה #היתרים

#placeandspace #interiordesign #Interiordesigner #architecture #architect #israelidesign #ayeletmallis #luxurydesign #luxuryhouse #house #building #israeliarchitecture #realestate #urbandesign

111 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול